Kuu rütmid ja mõjud

Ettevõtlus ja igapäevaelu 

Kuufaasid, varjutused, Kuu liikumine sodiaagimärgis, sihitu Kuu aeg ja Kuu aspektid planeetidega- näitavad päeva energiat, ning mõjutavad inimese emotsioone. Emotsioonid aga mõjutavad informatsiooni vastuvõtlikust ja inimese käitumist sh ostusoovi ja ka tervist.

Sihitu Kuu- on ajavahemik, mis jääb Kuu viimase aspekti ja järgmisse märki sisenemise vahele.Seega on sel ajal Kuu vaba, ehk sihitu ning pole seotud ühegi planeedi energiaga. Sihitu Kuu aeg võib kesta paarist minutist, kuni mitmete tundideni ja vahel harva ka paar päeva. Sihitu Kuu perioodid on sõna otseses mõttes viljatud.Mitte miski, mis sel ajal ette võetakse ei anna loodetud tulemust. Mitte midagi konkreetset ei sünni, seetõttu tuleks sel perioodil hoiduda kõikvõimalike lepingute sõlmimisest. Sihitu Kuu ajal on inimesed hajevil, mõtlematud ja tähelepanematud. Ei peeta kinni ajagraafikutest ega kokkulepetest, tehakse ebareaalseid plaane, otsuseid või järeldusi. Mitte miski ei leia loogilist lahendust. Seetõttu pole sobiv aeg alustada uusi ettevõtmisi. Sihitu Kuu ajavahemikku peaksid silmas pidama ka tööotsijad ja investeerijad. Nende perioodide teadmine säästab inimest mõtettu energia kulutamisest.

Erandina on: Kui soovid et miski jääb muutumatuks, siis tee see sihitu Kuu ajal.

Ettevõtmiste planeerimise- näiteks firma asutamise, töökoha vahetamise, lepingute sõlmimise ja allkirjastamise, töötaja palkamise või vallandamise kooskõlastamine Kuu liikumisega aitab jõuda parima tulemuseni. Sihitu Kuu, Kuu aspektid planeetidega ja kuufaas on väga olulised õige ajahetke valimisel. Kõik lepingud mis on kavandatud rahalist kasu tooma, tuleks sõlmida kasvava Kuu ajal. Ärge alustage uusi ettevõtmisi,ärge võtke vastu tähtsaid otsuseid, ärge küsige tööd- sihitu Kuu, Kuu viimase veerandi ja varjutuste ajal.

Tervis ja heaolu

Tuletage meelde Hippokratese ütlust: “ärge puudutage skalpelliga seda kehaosa, mida valitsevat märki Kuu läbib”. Kehaosa mida Kuu läbib aktiveerub, ning seda kehaosa/organit ei saa nendel päevadel koormata ega väsitada (k.a kirurgia). Kui kirurgiliste protseduuride aega on võimalik valida, siis valige aeg mil Kuu ei ole opereeritavat kehaosa valitsevas märgis. Näiteks Sõnni märk valitseb kurku, seetõttu polegi soovitav opereerida mandleid kui Kuu liigub Sõnnis. Keha augustamiseks ja tätoveerimiseks ei sobi aga päevad,mil Kuu liigub Kaljukitses, sest Kaljukitse märk valitseb nahka. Kuid kõik protseduurid mida me teeme keha heaks on tugevama mõjuga nendel päevadel kui Kuu on seda kehaosa mõjutavas märgis.

Parim aeg kirurgilisteks protseduurideks, hamba raviks(v.a jäljendi võtmine) ja hamba väljatõmbamiseks on kahaneva Kuu aega (eriti viimane veerand- vanakuu aeg), sest siis haavad paranevad kiiremini ja veritsevad vähem. Kõige ebasoodsam aeg on aga täiskuu aeg (+/- 3 päeva.), mil vigastused ja haavad paranevad aeglasemalt.

Kasvava Kuu ajal kasutage organismi tugevdavaid tooteid ja tehke keha tugevdavaid protseduure.

Kahaneva Kuu ajal kasutage organismi puhastavaid tooteid ja tehke keha lõõgastavaid protseduure.

Juuksed

Kasvava Kuu ajal juukseid lõigates- juuste kasv kiireneb ja värvides värv jääb hästi peale.

Kahaneva Kuu ajal juukseid lõigates- juuste kasv aeglustub.

Kui soovite tihedamaid juukseid- külastage juuksurit kui Kuu liigub Lõvis

Maamärkide päevad (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits)-on parimad juuste lõikamiseks. Soeng püsib kaua.

Õhumärkide päevad (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja)- on parimad juuste värvimiseks. Juustele jääb ilus läige.

Ärge külastage juuksurit veemärkide päevadel (Vähk, Skorpion,Kalad)- võite tulemusega mitte rahule jääda.