Kuualmanahh 2023

Kuualmanahh on abivahend õige ajahetke leidmiseks

109 lk, pdf formaadis

Hind 9.90€

Tellida saab kirjutades aadressile lunaria.astroloogia@gmail.com

Almanahhi maksmine: tellimuse alusel saadetakse teie e-postile ettemaksuarve. MTÜ Astrologose pangarekvisiidid on märgitud ettemaksuna. Ülekande tegemisel märkige selgitusse tellija nimi.

Almanahh saadetakse teie antud e- posti aadressil pärast raha MTÜ Astrologose kontole laekumist.

Tähtsate ettevõtmiste planeerimise kooskõlastamine Kuu liikumisega aitab teil jõuda parima tulemuseni.

Almanahh sisaldab:

Kuu paiknemise sodiaagimärgis;

Sihitu Kuu ajad;

Kuu faasid;

Kuu täpsed kontaktid teiste taevakehadega;

Aktiivsed kehaosad ja elundid.

Soodsad ja ebasoodsad ajad uueks alguseks, firma loomiseks, töökohale kandideerimiseks, lepingute sõlmimiseks, ostmiseks või müümiseks, juuste lõikamiseks või värvimiseks, kirurgilisteks protseduurideks, hambaraviks, söömisharjumuste muutmiseks, tätoveerimiseks ja naha augustamiseks.

Kuu mõju igapäevaelus  ja ettevõtluses

Kuufaasid, varjutused, Kuu paiknemine sodiaagmärgis, sihitu Kuu aeg ja Kuu kontaktid teiste taevakehadega näitavad päeva energiat, ning mõjutavad inimese emotsioone. Emotsioonid aga mõjutavad informatsiooni vastuvõtlikust ja inimese käitumist sh ostusoovi ja tervist.

Sihitu Kuu- on ajavahemik, mis jääb Kuu viimase aspekti ja järgmisse märki sisenemise vahele. Seega on sel ajal Kuu vaba, ehk sihitu ning pole seotud ühegi planeedi energiaga. Sihitu Kuu aeg võib kesta paarist minutist, kuni mitmete tundideni ja vahel harva ka paar päeva. Sihitu Kuu perioodid on sõna otseses mõttes viljatud. Mitte miski, mis sel ajal ette võetakse ei anna loodetud tulemust. Mitte midagi konkreetset ei sünni, seetõttu tuleks sel perioodil hoiduda kõikvõimalike lepingute sõlmimisest. Sihitu Kuu ajal tehakse ebareaalseid plaane, otsuseid või järeldusi. Seetõttu pole sobiv aeg alustada uusi ettevõtmisi. Sihitu Kuu ajavahemikku peaksid silmas pidama ka tööotsijad ja investeerijad. Nende perioodide teadmine säästab inimest mõtettu energia kulutamisest.

Erandina on: kui soovid et miski jääb muutumatuks, siis tee see sihitu Kuu ajal.

Tähtsate tegevuste planeerimise kooskõlastamine Kuu liikumisega aitab teil jõuda parima tulemuseni.

Ärge alustge uusi ettevõtmisi, ärge võtke vastu tähtsaid otsuseid – sihitu Kuu, Kuu viimase veerandi ja varjutuste ajal.

Tervis ja heaolu

Tuletage meelde Hiopkratese ütlust “ärge puudutage skalpelliga seda kehaosa, mida valitsevat märki Kuu läbib”. Kehaosa või elund, mida valitsevat märki Kuu läbib aktiveerub, ning seda kehaosa ei saa nendel päevadel  koormata ega väsitada (k.a kirurgia). Näiteks Sõnni märk valitseb kurku, seetõttu polegi soovitav opereerida mandleid kui Kuu liigub Sõnnis. Keha augustamiseks ja tätoveerimiseks ei sobi aga päevad  mil Kuu liigub Kaljukitses, sest Kaljukitse märk valitseb nahka. Kuid kõik protseduurid mida me teeme keha heaks on tugevama mõjuga nendel päevadel kui Kuu läbib seda kehaosa valitsevat märki.

Parim aeg kirurgilisteks protseduurideks, hambaraviks (v.a jäljendi võtmine) ja hamba eemaldamiseks on kahaneva Kuu aeg, eriti aga Kuu viimane veerand, sest siis haavad paranevad kiiremini ja veritsevad vähem. Kõige ebasodsam aeg on täiskuu aeg (+/- 3 päeva) sel ajal vigastused ja haavad paranevad aeglaselt.

Kasvava Kuu ajal kasutage organismi tugevdavaid tooteid ja tehke keha tugevdavaid protseduure. 

Kahaneva Kuu ajal kasutage organismi puhastavaid tooteid ja tehke keha lõõgastavaid protseduure.

Juuksed

Kasvava Kuu ajal juukseid lõigates juuste kasv kiireneb ja värvides värv jääb hästi peale.

Kahaneva Kuu ajal juukseid lõigates juuste kasv aeglustub .

Kui soovite tihedamaid juukseid- külastage juuksurit ajal, mil Kuu liigub Lõvis

Maamärkide päevad (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) on parimad juuste lõikamiseks. Soeng püsib kaua.

Õhumärkide päevad (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) on parimad juuste värvimiseks. Juustele jääb ilus läige.

Ärge külastage juuksurit veemärkide päevadel (Vähk, Skorpion, Kalad), te võite tulemusega mitte rahule jääda.


					
Lisa kommentaar