Postitatud

Planetaarsed tsüklid

Ajastu tsüklid

Ajastu tsüklid on suured tsüklid ja nende tsüklite indeksid mõjutavad maailma globaalselt. Nad annavad meile teavet tuleva aja kohta k.a kriisiajad ja majanduslangused, kuid samuti ka uute trendide ja võimaluste ajakohad.

Tsüklite kulgu ei ole võimalik vältida, kuid neid aegu ette teades ja tundma õppides võib nendeks valmistuda.

Kuulus prantsuse astroloog Andrè Barbault (1921-2019) , kes on mitmeid maailmasündmusi hämmastava täpsusega ette ennustanud kirjutas 2011 aastal et – 21.sajandi suurim majanduslik kõikumine toimub aastatel 2018-2026, kuid aastatel 2020-2021 on selle sajandi tsüklilise indeksi madalam punkt ja sellel ajal võib meid ähvardada tõsine oht. Võimalik on et tuleb uus pandeemia, mis tundub nagu kukkumine kuristikku ja millega kaasneb ühiskonna murenemine. Kriisi keskmes on Euroopa, kuid kogu maailm “surutakse põlvili”.

Astroloogias konjunktsioon tähendab vana perioodi lõppemist ja uue algamist. Saturn mis sümboliseerib piiranguid, kohustusi, struktuure, konkreetsust, konservatiivsust ja autoriteete ning Pluuto mida seostatakse võimu, hävitamise, äärmuslike olukordade ning suurte rahadega kohtusid Kaljukitse märgis jaanuaris 2020.

Saturni ja Pluuto konjunktsioon toimub 33-38 aasta tagant. See on ajavahemik mil ühiskonnas valitsevad kaos ja hirmuenergia, ning toimuvad suured murrangud. Eelmine Saturni/Pluuto konjunktsioon toimus Kaalude märgis aastal 1982- siis oli tuumakatastroofi oht ja inimesed kartsid kolmanda maailmasõja puhkemist ning inimkonna hävitamist. Näiteks juunis 1982 kogunes miljon inimest Central parki et nõuda tuumarelvastuse lõpetamist. Aasta 2020 oli eriline , sest ka Marss ja Jupiter liitusid Saturni ja Pluutoga moodustades stelliumi Kaljukitse märgis.

Majandust sümboliseerivad planeedid Jupiter ja Saturn kohtuvad iga 20 aasta tagant. Eelneva 240-ne aasta jooksul nende planeetide konjunktsioonid on olnud maamärkides, (v.a 1980, kuin nad kohtusid õhumärgis Kaaludes). Maamärkide prinsiip on materiaalsus. Detsembris 2020 toimus Saturni ja Jupiteri kohtumine Veevalaja 0 kraadis, mis sümboliseerib uue ja täiesti erineva majandustsükli käivitumist ja uute trendide saabumist.

2026 aastaks on toimunud kõikide kaugplaneetide märgivahetused ja seoses sellega saab pikk maamärkide valitsemisaeg läbi. 2020-2026 on ajavahemik mil vanad majanduslikud struktuurid lagunevad- kuid kolmandat maailmasõda ei ole siiski põhjust karta, sest alates 2026 a. kaugplaneedid liiguvad ülespoole ja moodustavad omavahel harmoonilisi aspekte. Selline konfiguratsioon aga näitab parema aja saabumist.

Isiklikud tsüklid ja pöördepunktid

Isiklikus elus on väga oluline Saturni tsükkel ja Saturni transiidid sünnikaardi Päikesele ja Jupiterile. Saturni positiivsete aspektide ajal on head majanduslikud ja karjääri võimalused, kuid negatiivsete Saturni aspektide puhul esineb eesmärkide saavutamisel palju vastukäimisi ja takistusi.

Jupiter annab uue võimaluse iga 12-ne aasta tagant.

Kaugplaneetide aspektid isikliku sünnikaarti tegijatega peegeldavad suurte muutuste aega inimese elus.

Öeldakse et tahtejõuga on võimalik saavutada kõike, kuid on aegu kui miski ei suju ja on aegu kui asjad lihtsalt voolavad ilma suurema pingutamiseta. Edu võti on ajas- tsüklite tundmine annab meile võimaluse oma elu paremini juhtida.

Kui soovid teada enda isiklikku tsüklit ja elu pöördepunkte võid tellida kirjaliku nõustamise, mille maksumus on 55€

Kontakt :

Telefon +372 54600361

E-mail lunaria.astroloogia@gmail.com