Tooted

Kuu kui kõige kiiremini liikuv taevakeha on tuntud oma mõju poolest inimeste emotsionaalsele seisundile.

Kuufaasid, Kuu liikumine sodiaagimärkides ning selle kontaktid teiste taevakehadega loovad erinevaid energiamustreid, mis mõjutavad inimeste käitumist. Mõned sodiaagimärgid on seotud aktiivsuse ja optimismiga, samas kui teised muretsemise või melanhooliaga, eriti Kuu ja planeetide vaheliste pingeaspektide puhul.

Kuu ja planeetide mõju ulatub ka ühiskondlike sündmuste, kauplemise ja investeerimise valdkonda, kuna kollektiivne energia mõjutab ka turu dünaamikat.

Astroloogiline Kuualmanahh on abiks teadlikule ajaplaneerimisele.

Almanahhist leiad Kuu asendi ja liikumise sodiaagimärkides, Kuu aspektid teiste taevakehadega, sihitu Kuu ajad, varjutused ning lisaks veel planeetide omavahelised täpsed aspektid ja nende märgivahetused.

Almanahhi lugemiseks ei pea sa olema astroloogia ekspert, sest positiivse energiaga päevad on märgitud rohelisega ja pingelised päevad punasega.

Almanahh on allalaetavas PDF-formaadis ja tellitav e-posti teel

Hind: 19,90€

Toimetatakse pärast makse laekumist

Kuidas tellida:

Tee ülekanne 19,90 eurot allolevale arvelduskontole

MTÜ Astrologos EE08 2200 2210 7977 6490

Saada maksekinnitus e-posti teel aadressile lunaria.astroloogia@gmail.com

Pärast makse kinnitamist saadetakse almanahh teie antud E-posti aadressile kahe tööpäeva jooksul.

Lapse sünnikaartvõtmetegur tema isiksuse mõistmiseks

Astroloogia on väga mitmekülgne ning sünnikaardilt on võimalik välja lugeda nii kaasasündinud anded kui ka takistused. Kui inimene on teadlik neist teguritest, saab ta valida kas kasutada oma sünnipärast potentsiaali enda huvides või mitte. Takistused näitavad valdkondi, kus on vajalik enesega rohkem tööd teha.

Lapse sünnikaardi analüüsimisel pööran tähelepanu vaid olulistele teguritele, mis aitavad mõista lapse isiksust ja rahuldada tema põhivajadusi. Nendeks kolmeks määravaks teguriks on päikesemärk, tõusumärk ja kuumärk.

Päikesemärk- lapse põhiolemus

Päikesemärk määrab lapse põhiolemuse ja eneseteadvuse. Näiteks see võib peegeldada lapse uudishimulikkust ja suhtlemisaltiust, kui ta on sündinud Kaksikute märgis, või stabiilsust ja rahulikkust, kui tema päikesemärk on Sõnnis.

Kuumärk- emotsionaalsed vajadused

Lapse sünnikaardil on kuumärgil ja Kuu aspektidel teiste taevakehadega oluline roll emotsionaalse sfääri kujundamisel tuues esile tema emotsionaalsed vajadused, keskonnatingimused, kus ta tunneb end hästi ja alateaduslikud reaktsioonid. Kui näiteks Kuu asub Kaljukitse märgis, viitab see lapse vastupidavusele, distsipliinile ja soovile saavutada kindlaid eesmärke.

Tõusumärk- esmamulje

Tõusumärk määrab millise esmamulje laps avaldab ja kuidas näevad teda teised. Näiteks tõusumärk Lõvis annab lapse esmamuljele sära ja enesekindlust. Teised näevad teda kui karismaatilist ja enesekindlat isiksust. Laps võib väljendada oma loovust ning olla avatud ja sõbralik suhtlemisel.

Lapse sünnikaart on tellitav e-posti teel.

Hind 46€

Tellimuse täitmise tähtaeg on 2-3 nädalt.

Kuidas tellida:

Tee ülekanne 46€ alla olevale arvelduskontole

MTÜ Astrologos EE08 2200 2210 7977 6490

Saada  maksekinnitus  ja lapse sünniandmed (kuupäev, kuu, aasta, kellaaeg ja sünnikoht) e-posti teel aadressile lunaria.astroloogia@gmail.com

Tellimuse täitmise tähtaeg on 2-3 nädalat.